„Lean“ efektas: pagamina 4 kartus daugiau prietaisų, pamiršo viršvalandžius

„Lean“ efektas: pagamina 4 kartus daugiau prietaisų, pamiršo viršvalandžius

Interviu su inžinerinių ir technologinių sprendimų įmonių grupės „Axis Industries“ generaliniu direktoriumi Remigijumi Baltrušaičiu.

 

Autorė: Eglė Markevičienė, „Verslo žinios“, Rubrika „Pramonė“, 2016-07-26.

 

Inžinerinių ir technologinių sprendimų įmonių grupė „Axis Industries“ taupiosios vadybos „Lean“ sistemą diegia dvejus su puse metų. Per tą laiką skepsį pakeitė entuziazmas: įdiegta arti 1.500 kaizenų pasiūlymų, trečdaliu sutrumpėjo gamybos terminai, išaugo gamybos našumas, o darbininkai ir teisininkai pamiršo, kas yra viršvalandžiai.

 

„Prieš kelerius metus „Lean“ man atrodė kažkokie keisti lozungai, dūmai, legenda žmonėms motyvuoti ir ne daugiau. Šiandien sakau, kad „Lean“ sistema iš esmės pakeitė mūsų grupės įmonių ir padalinių veiklą, darbuotojų požiūrį į save ir kitus, suteikė jiems daugiau vidinės laisvės. Pasikeičiau ir aš pats, ir mano požiūris į vadybą, vadovo prioritetus“, – kalba Remigijus Baltrušaitis, „Axis Industries“ generalinis direktorius.

 

Visą straipsnį galite perskaityti VŽ portale.

 

 

Primename, kad spalio 28 d. 9 val. „Axis Industries“ apskaitos prietaisų gamykla kartu su LEAN profesionalų asociacijos ekspertu Gintaru Vyšniausku kviečia į praktines Kaizen Teian dirbtuves.

 

Adresas: Kulautuvos g. 45A, Kaunas.

Dirbtuvių trukmė: 9.00 – 16:00.

Kaina: 290 Eur + PVM.

 

Registruotis į dirbtuves