Andrius Vitkevičius

UAB Vilduja direktoriaus pavaduotojas ir bendraturtis

Nuo 2010 m. Andrius Vitkevičius prisijungė prie augančios tėčio įkurtos įmonės UAB Vilduja ir startavo kaip komercijos direktorius, o nuo 2017 m. dirba direktoriaus pavaduotoju. Nuo 2010 m. UAB Vilduja išaugo 3 kartus ir dabar joje dirba virš 60 darbuotojų. Įmonė importuoja, prekiauja ir gamina dujų paskirstymo ir apskaitos įrangą.

Bendrovė sparčiai augo ir teko ieškoti būdų kaip suvaldyti procesus, užtikrinti kokybę. 2018 m. vasario mėn. įmonėje įvyko pirmasis LEAN užsiėmimas ir nuo to laiko nenutrūkstamai vyksta pokyčiai daugelyje veiklos sričių.

A. Vitkevičius šiandien neįsivaizduoja UAB Vilduja veiklos be LEAN. Ši veikla tapo svarbiu prioritetu tiek jam, tiek visam įmonės kolektyvui. Jis pasakoja:

„Prieš metus tą patį darbą dirbo 10 žmonių, o šiandien 5.

Prieš metus į susirinkimus vadovai rinkdavosi pirmadieniais ir visi nuleistomis galvomis, o šiandien susirinkimai vyksta kiekvieną rytą ir juose su šypsena dalyvauja visi darbuotojai.

Prieš metus vadovai tik svajojo apie tvarką kaip namie, o šiandien darbuotojai žymi raudonus lapukus prie vadovo pavardės, jei ant stalo netvarka.“

Savo pranešime A. Vitkevičius pasidalys, kokia buvo jų LEAN kelionės pradžia, kas padeda nesustoti ir motyvuoja ne tik jį, bet ir visą komandą.