Gediminas Buivydas

UAB „Ignitis grupė“ skaitmenizavimo ir RPA vadovas

Gediminas Buivydas – skaitmenizacijos ir dizaino mąstysenos praktikas. Šiuo metu Ignitis grupėje jis yra atsakingas už skaitmenizacijos ir robotizavimo sritį ir intensyviai darbina „ofiso robotus“ (RPA, chatbot, etc.) darbui su verslo procesų operacijomis, tokiose srityse, kaip apskaita, klientų aptarnavimas, pirkimai, darbo santykių administravimas bei kt.

Robotai diegiami tuose verslo procesuose, kurie yra imlūs žmogiškajam resursui dirbant su pasikartojančiomis operacijomis. Ignitis grupėje jau kelerius metus diegiamos skaitmeninės inovacijos leidžia įmonei atlaisvinti žmones, nuo žemos pridėtinės vertės darbų, taip gerinant organizacijos veiklos efektyvumą, kokybę bei darbuotojų pasitenkinimą.

RPA technologija yra pirmas žingsnis link išmanesnės procesų automatizacijos pasitelkiant dirbtinį intelektą (DI), o šioms ir kitoms skaitmeninėms inovacijoms Ignitis grupėje organizuojami nestandartiniai dizaino mąstysena paremti vidiniai bei išoriniai hakatonai organizacijos iššūkiams spręsti. G. Buivydas yra aktyvus procesų automatizavimo bendruomenės dalyvis ir savo patirtimi dalinasi su kitomis Lietuvos bei užsienio įmonėmis.