Hitoshi Takeda

Konsultacinės kompanijos SPS Management Consultants įkūrėjas

Hitoshi Takeda yra pasaulyje pripažintas organizacijų efektyvumo gerinimo ekspertų Sinchroninės gamybos sistemos (Synchronised Production System – SPS), kuri realiai yra Lean atitikmuo, pradininkas. Jis yra konsultacinės kompanijos SPS Management Consultants įkūrėjas.

H. Takeda karjerą pradėjo 1972 m. Toyotos tiekėjo Jidosha Buhin gamykloje ir 17 metų dirbo, diegdamas Toyotos gamybos sistemą šioje organizacijoje. Nuo 1984 iki 1989 metų buvo atsakingas už Toyotos gamybos sistemos diegimą visose II Toyotos tiekimo ešelono (TIER 2) kompanijose.

1990-aisiais įkūrė savo konsultavimo įmonę ir dirbo su įvairiomis kompanijomis daugelyje šalių. Hitoshi Takeda yra konsultavęs virš 150 kompanijų, tarp kurių yra Hyundai, Omron, Samsung, Shimano, Toshiba, Yamaha, Carl Zeiss, CeramTec, Sig Sauer, Robert Bosch, Schmitz Cargobull ir kt.

H. Takeda yra parašęs 5 knygas, išverstas į anglų bei vokiečių kalbas. Jo knyga „Sinchroninė gamyba“ yra išleista lietuvių kalba.

Lietuvoje H. Takeda konsultavo Boen-Bauwer Lietuva ir Schmitz Cargobull Baltics – šios įmonės yra vienos įspūdingiausių SPS taikymo sėkmės istorijų mūsų šalyje.

Konferencijoje Lean Lietuva Hitoshi Takeda dalysis savo didžiule SPS/ Lean diegimo patirtimi.