Raimundas Petrauskas

UAB Schmitz Cargobull Baltic generalinis direktorius

1994 m. tapęs namelius ant ratų gaminusios Panevėžio įmonės Auviga bankroto administratoriumi, Raimundas Petrauskas surado vokiečių investuotojus. Taip Panevėžyje įsikūrė Schmitz Cargobull Baltic įmonė, gaminanti izoterminius automobilių kėbulus, priekabas ir puspriekabes, kurios generaliniu direktoriumi R. Petrauskas dirba jau 21 metus.

Schmitz Cargobull Baltic jau 16 metų taiko Lean sistemą ir yra puikus pavyzdys, ką galima pasiekti nuosekliai investuojant į darbuotojus ir procesų tobulinimo veiklą. Įmonės kolektyvo pastangų dėka nuolat gerinami darbo procesai bei jų valdymas. Šiai organizacijai tai leido tapti lyderiu savo segmente, darbo našumu pralenkiant net ir Vokietijos gamyklas.

Schmitz Cargobull Baltic verslo partneriai yra tokios įmonės, kaip MAN, Volvo, Scania, Mercedes ir kt.

R. Petrauskas – labai aktyvus Lietuvos Lean bendruomenės narys, aktyviai dalyvauja konferencijose ir dalijasi Lean sistemos taikymo patirtimi.

2011 m. R. Petrauskas pelnė savaitraščio Veidas metų vadovo titulą, o 2014 m. tapo metų CEO Verslo žinių ir Nordea banko organizuojamuose rinkimuose, 2019 m. išrinktas Kauno technologijos universiteto tarybos pirmininku.