Vidmantas Janulevičius

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, Global BOD Group įkūrėjas ir valdybos pirmininkas

Vidmantas Janulevičius yra žinomas ne tik kaip sėkmingas verslininkas, bet ir kaip vienas aktyviausių Lietuvos verslo bendruomenės lyderių.

V. Janulevičiaus įkurta Global BOD Group savo veiklą pradėjo nuo CD ir DVD gamybos. Šiuo metu BOD yra didžiausia pramoniniu būdu įrašomų CD, DVD, Blu-Ray diskų gamintoja Baltijos šalyse.

Vėliau gimė saulės elementų ir modulių bei optinių lęšių gamybos įmonės. Grupei priklausančios SoliTek įmonės yra saulės elementų bei modulių gamintojai, saulės technologijų sprendimų tyrėjai ir saulės elektrinių instaliuotojai. UAB BOD lenses yra viena moderniausių personalizuotų optinių lęšių laboratorijų Baltijos šalyse bei Rytų Europoje.

BOD grupės įmonėse aktyviai diegiama Lean sistema ne tik leido apčiuopiamai pagerinti efektyvumą, bet ir daro didelį teigiamą poveikį šių įmonių organizacinei kultūrai.

Kaip LPK prezidentas, Vidmantas Janulevičius yra gerai žiniasklaidoje matomas verslo lyderis, siekiantis kurti harmoningus verslo santykius su vyriausybinėmis organizacijomis ir visuomene.

2017 m. – dabar
Lietuvos pramonininkų konfederacija
Prezidentas

2014  – dabar
SIA “Global BOD Group”
Valdybos pirmininkas

2009 – 2014
UAB “Solitek cells”
Vykdomasis direktorius

2009 – 2014
UAB “Solitek R&D”
Direktoriaus pavaduotojas

2008 – 2014
UAB “BOD Group”
Generalinis direktorius

2002 – 2008
UAB “Baltic Optical Disc”
Generalinis direktorius

1998 – dabar
UAB “Paladomė”
Direktorius

1996 – 1998
Unternehmung für Außenhandel
Verslo konsultantas

1996 – 1998
UAB “Ekoedva”
Direktorius